Toimitus 1-3 vrk
Ilmainen vaihto
Toimituskulut alk 0 eur

Petrol Industries

-17 %
Petrol T-shirt 1020-610 Raven grey
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidan materiaali on laadukasta puuvillaa.
Tässä paidassa on hieno erikoisvärjäys.
material: 100% cotton.
Normal... 
24,90 €
norm.
29,90 €
varastossa
-29 %
Petrol T-shirt 1010-653 Lemon stripe
Laadukas ja hyvin istuva
Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella hieno erikoisvärjäys ja laadukas materiaali.
Color: Stonewashed... 
24,90 €
norm.
34,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-613-Red melon
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Red melon
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
-20 %
Petrol T-shirt 1020-603 Midnight navy
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidan materiaali on laadukasta puuvillaa.
material: 100% cotton.
Normal fit.   
19,90 €
norm.
24,90 €
varastossa
-20 %
Petrol T-shirt 1020-603 Fresh lemon
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidan materiaali on laadukasta puuvillaa.
material: 100% cotton.
Normal fit.   
19,90 €
norm.
24,90 €
varastossa
-20 %
Petrol T-shirt 1020-603 Fiery coral
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidan materiaali on laadukasta puuvillaa.
material: 100% cotton.
Normal fit.   
19,90 €
norm.
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1020-634 Dusty army
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Tämän paidan  materiaali on erikoisen pehmeää ja laadukasta puuvillaa.
material: 100% cotton.
Normal... 
19,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1020-663-Ora/navy
Todella laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Material: 100% cotton.
Normal fit.   
34,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1030-708-Brown
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali,
sekä hieno erikoinen 3D kohopainatus.
Color: Brown... 
39,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1030-607-Wine red
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali.
Edessä painatus sekä ommeltu kangasmerkki.
Hihassa... 
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1030-607-Midnight navy
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali.
Edessä painatus sekä ommeltu kangasmerkki.
Hihassa... 
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1030-639-Dusty grape
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Tässä paidassa on hieno erikoisvärjäys ja... 
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-189-White
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: White
Material: 100% cotton.   
19,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-628-Dark sand
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-628-Red melon
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-628-Petrol blue
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-607-Dark sand
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-613-Blazing orange
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Blazing orange
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-607-Blazing orange
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Blazing orange
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-607-Petrol blue
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Petrol blue
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6070 Plus size-Petrol blue
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Petrol blue
Material: 100% cotton.   
34,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6070 Plus size-Dark sand
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
34,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-639-Dark sand
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-643-Dark moss
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark moss
Material: 80% cotton, 20% polyester... 
39,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6010 Plus size-White
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Petrol blue
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-661-Fiery coral
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: White
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6020 Plus size-White
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: White
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6020 Plus size-Petrol blue
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Petrol blue
Material: 100% cotton.   
24,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1040-6030 Plus size-White
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: White
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
-17 %
Petrol T-shirt 1040-173-Aqua grey
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Aqua grey
Material: 100% cotton.   
24,90 €
norm.
29,90 €
varastossa
Petrol polo shirt 3030-907-Almond
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries polo paita.
Material: 100% cotton.   
39,90 €
varastossa
Petrol polo shirt 1040-912-Blazing orange
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries polo paita.
Material: 100% cotton.   
39,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-631-Lemon green
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Tässä paidassa on erikoisen mukava, kevyt ja pehmeä korkealaatuinen materiaali.
Color: Lemon... 
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1040-631-Aqua grey
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Tässä paidassa on erikoisen mukava, kevyt ja pehmeä korkealaatuinen materiaali.
Color: Aqua... 
24,90 €
varastossa
-17 %
Petrol knit jacket plus size 3040-2160-Army green
Huom!
Todella reilunkokoinen mitoitus, nämä ovat noin 2 kokoa normaalia isompaa, eli esim. 4XL vastaa kokoa 6XL. Laadukas sekä todella hieno, hyvin... 
74,90 €
norm.
89,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 3040-6030 Plus size-Espresso
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Rinnassa hyvin hillitty Petrol logo.
Color: Espresso... 
19,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 3040-6020 Plus size-Army green
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Rinnassa hyvin hillitty Petrol logo.
Color: Army... 
24,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1050-616-Dark sand
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali.
Color: Dark sand
Material: 100% cotton.   
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1050-607-Navy blue
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on todella korkealaatuinen materiaali.
Color: Navy blue
Material: 100% organic... 
29,90 €
varastossa
3XL-6XL
Petrol T-shirt 1050-6070 Plus size-Navy blue
Laadukas Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen erikoisvärjätty materiaali.
Color: Petrol blue
Material: 100% cotton.   
34,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1050-129-Black
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali.
Color: Black
Material: 100% orcanic... 
17,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1050-602-Cappuccino
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali.
Color: Cappuccino
Material: 100% orcanic... 
24,90 €
varastossa
Petrol polo shirt 1050-912-Light shadow
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries polo paita.
Material: 100% orcanic cotton.   
39,90 €
varastossa
-17 %
Petrol knit jacket plus size 3050-2160-Dark blue
Todella reilunkokoinen mitoitus !
Nämä ovat noin 2 kokoa normaalia isompaa,
esim. 3XL vastaa kokoa 5XL. Laadukas sekä todella... 
74,90 €
norm.
89,90 €
varastossa
-11 %
Petrol knit jacket plus size 3050-2160-Antigue white
Todella reilunkokoinen mitoitus !
Nämä ovat noin 2 kokoa normaalia isompaa,
esim. 3XL vastaa kokoa 5XL. Laadukas sekä todella... 
79,90 €
norm.
89,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1060-607-Blackgrey
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali sekä erikoisvärjäys.
Color: Blackgrey
Material: 100% organic... 
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1060-618-Black
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Paidassa on korkealaatuinen materiaali sekä tyylikäs kuviointi koko paidassa.
Color: Black... 
29,90 €
varastossa
Petrol T-shirt 1060-628-Navy blue
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Tässä paidassa on mukava ja korkealaatuinen materiaali.
Color: Navy blue stripe
Material: 100% cotton... 
35,99 €
varastossa
Petrol T-shirt 1060-862-Black
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Color: Black
Material: 100% cotton   
17,99 €
varastossa
Petrol T-shirt 1060-861-White
Laadukas ja hyvin istuva Petrol Industries T-paita.
Color: White
Material: 100% cotton   
17,99 €
varastossa
tech